× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

HAKKIMIZDA

Yayın hayatına 2015 yılında başlayan ModaHayat, başta moda profesyonellerine yönelik olmak üzere moda ile iş dünyasını bir araya getiren Türkiye’nin ilk ve tek “fashion-tech” markasıdır. Alanında uzman yazar kadromuz güncel olarak moda haberleri, trend ve stil, sokak modası, alışveriş gibi konuların yanı sıra sağlık, bakım, sinema, müzik gibi güncel hayattan da içerikler üretiyor. Farkımız ise Türkiye’de daha önce görülmemiş bir model kurgulayarak ürettiğimiz “Exclusive News" ve "Brand Story" içerikleridir.

Siz değerli okuyucularımız için güncel olarak özenle ürettiğimiz profesyonel içeriklerin amacı sektörü daha verimli ve şeffaf hale getirmek, ve bu alanda çalışan bireylerin ve markaların ufkunu genişletmek. Yerel ve global olarak ürettiğimiz bu içerikler ile sektördeki önemli gelişmelerin raporlarını ve son dakika haberlerini de paylaşarak literatür taraması ile çok fazla zaman kaybetmeden ModaHayat ile sektöre hakim olmanızı sağlıyoruz.

Exclusive News

Moda profesyonellerinin ve markaların sıkı bir şekilde takipte kaldığı, global ve lokal markaların gelişmelerin yer aldığı ve sadece ModaHayat üyelerinin erişebildiği özel haberlerdir.Exclusive haberleri moda sektöründe yine Türkiye'de ilk ve tek olarak ModaHayat yayınlamaktadır.
Moda sektöründeki faaliyetler, bu faaliyetlerin sonuçları, raporlar, borsa işlemleri, sektör analizleri gibi içerikler Exclusive News kategorisi altında sizlerle ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

Brand Story 

Türk tasarımcılarının markalarının hayalden ürünleşmeye ve ardından globalleşmeye kadar tüm adımlarını konu alan, Türkiye'de sadece ModaHayat'ın gerçekleştirdiği söyleşilerdir. Söyleşiler esasından vaka analizi tarzında, kendi markasını kurmak isteyen genç tasarımcılara kılavuz niteliği taşımaktadır. 

Öz Değerlerimiz

Güven

Medya sektöründeki en önemli kavramlardan biri olan güven duygusunu sürdürülebilir kılmak açısından haberlerimizin doğruluğunu uzman yazar kadromuz ve geniş iş ağımız sayesinde teyit ederek içeriklerimizi üretiyoruz.

İşbirliği

Ülkemizin ve dünya ekonomisinin gelişimine bir nebze katkıda bulunmak için farklı ölçekte firmalarla ve startuplar ile ortaklıklar kurarak beraber üretmek için her gün daha fazla mesai harcıyoruz.

Kullanıcı Değeri Yaratma

Kullanıcılarımızın ürettiğimiz içeriklerden yararlanarak kendi kariyerlerine yön vermelerine veya işletmelerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Yazar kadromuzun sunduğu farklı bakış açıları ile kullanıcılarımızın vizyonun genişletmeyi kendimize misyon olarak belirledik.

Global Ağ

Değişen ve gelişen dünya şartlarında yerel düşünen şirketlerin yok olmasının kaçınılmaz olacağını göz önünde bulundurarak uzman yönetim kadromuzun globaldeki gelişmeleri de derinden takip edip siz değerli okuyucularımıza ulaştırıyoruz.


Haberlerinizi ModaHayat'ta yayınlamamız için editörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz: editor@modahayat.com
İş birlikleri ve diğer tüm konular için ise info@modahayat.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.